Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 70 (5 Sayfa)

Diff Tshirt - Sweatshirt

Diff T-Shirt olarak kendi üretimimiz olan sweatshirtler ile %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Özgün tasarımlarımız kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Şehirde bakışları üzerinize çekecek. Çünkü tasarımlarımız ve sweatshirtlerimiz ismimizi temsil ediyor. Diff - İngilizce different yani farklı kelimesinden geliyor. Bizde tasarımlarımızı düşünüyor kağıda döküyor daha sonrasında bu tasarımları dijitale dönüştürüyoruz. 


Neden Diff Sweatshirt

Aslına bakarsanız nedeni basit. Çünkü biz sadece kaliteli ürünler kullanır, farklı tasarımlar çıkartırız. Yaşadığımız hayatı farklılaştırma tek düze insanlardan olmama isteğini hep ön plana çıkartmak istedik. Şimdi de yaptığımız atılımlar ile bunu gerçekleştiriyoruz. Siz de kendinizi farklı hissetmek istiyorsanız bize tercih etmelisiniz. Yaşamlarımıza biraz fark yaratmak iyi gelecektir. Her gün yaşadığımız çalışma temposunda bu sweatshirtler ile tüm ilgi üzerinizde olacak. 


Sweatshirt Teknik Detayları

Sweatshirtlerimizi nasıl ürettiğimizi sizlere anlatmak isteriz. Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki aklınıza takılan her konuda yardımcı olabilmek adına Whatsapp'ta arkadaşlarımız sizlere yardımcı olabilmek için sabırsızlanıyorlar. Üretim aşamamızın ilk adımı kumaş seçimdir. Yurtdışından getirdiğimiz %70 Pamuk %30 Polyester olan kumaşlarımızı satın alıyoruz. Ve atölyemize getiriyoruz. Atölyemiz de bu kumaşlar özel kalıplarımız boyutlarında kesilmeye başlanıyor. Kesim işlemleri bittikten sonra özel kalıplarımızın ölçüsünde dikilme işlemine başlanıyor. Dikim işleri bittikten sonra Kalite kontrol aşamasında tüm detayları ve dikişleri kontrol ediliyor. Bu kontrollerden sonra onay verilen tüm ürünler beden sıralamasına göre depomuzda stoklanıyor. Daha sonrasında ofis ve baskı atölyesi olarak kullandığımız dükkanımızda gelen siparişler üzerine tasarım baskılarımızı yapıyoruz. Ve son kez kalite kontrolden geçiriyoruz. Kontrollerden onay alırsa aynı gün müşterimize kargoyu çıkıyoruz.