Üye olan herkese tüm alışverişlerde geçerli 20 TL Hediye. Üstelik Kargo Ücretsiz. 30 Gün koşulsuz kolay iade ve tüm kredi kartlarına taksit imkanı. Kupon kodu: "üye20"

Şirket Kurmadan Sanal Pos İle Ödeme Alabilir Miyim?

Şirketiniz olmadan ücretsiz olarak düşük komsiyonlar ile sanal pos kullanabilirsiniz. Bunun için bazı sistemler mevcut. Üstelik dünyanın her yerinden ve her kredi kartı ile taksitli bir şekilde ödeme alabilirsiniz. Ultra güvenlikli sistemleri ile size her kolaylığı sağlıyorlar. Tüm kurulumlarını da bizim ekibimiz yapıyor.

Sorun Olabilecek Konular

Gelelim sorun olabilecek hususlara. Türkiye maliye bakanlığı ve anayasal maddelere göre her satış işlemine fatura kesmeniz gerekmektedir. Bir de şöyle bir konu var. Kişisel banka hesaplarınızda çokça hareket olduğunda bankalar bunu maliye müdürlüklerine bildirmek zorunda. Tabii ki bu rakamlar aylık ortalama 20 bini geçtiği zaman başladığını gözlemledik. Tüm bu hususlara bakarak aslında hedeflerinize göre bir karar vermeniz gerekmektedir. Bizler bu durumu özetleyebilmek için iki çalışma mantığı önereceğiz. İsterseniz o konulara geçelim.

Bizim Önerilerimiz

Bu durumda yapılabilecek, alınabilecek iki aksiyon mevcut. Bunlardan birincisi sanal pos bizim üzerimize olur. Satılan her ürün için biz fatura keseriz ve ödemeleri sizlere haftalık alt limit olmaksızın yaparız. İkinci yapılabilecek olan ise kendi adınıza bir sanal pos alarak cironuz artana kadar ufak ufak satışlar yapabilirsiniz. Cironuz arttığında ise kendinize bir şirket kurabilirsiniz. Karar tamamen size aittir. Siz nasıl karar verirseniz biz ona göre hareket edebiliyoruz.

Şirket Olmadan Sanal Pos Kullanımı Hakkında Teknik Bilgiler 

Bu sanal pos hizmetini alabileceğiniz birden fazla firma vardır. Bizler sizlere güvenilirliği kanıtlanmış olanı tavsiye edeceğimiz için sadece onun ismini vereceğiz. Bu firmanın adı shopinext.com’dur. Shopinext uzun yıllardır bu piyasanın içindedir ve çok fazla kullanıcıya hizmet vermektedir. Bu yıllar içinde güvenilirliğini kanıtlamıştır. Ödemelerinizde hiçbir problem yaşamayacağınızın garantisi verebiliriz. Opencart siteniz için tüm kurulumlar tarafımızca yapılacaktır. Sanal posu alabilmek için üyelik formunu tamamen doğru bilgiler ile doldurmanız çok önemlidir. Aksi halde problem yaşayabilirsiniz. Üyelik formunu doldurduktan sonra mail adresinize gelen şifre ile giriş yaparak gelen APİ bilgilerini bize iletmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında kurulum işlemlerini biz aynı gün içerisinde yapıyor, test işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizler de para kazanmaya başlıyorsunuz. Merak ettiğiniz her konu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar: 0

Yorum yok.

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.*