Diff T-Shirt:

16 yıllık birikimi, tecrübesi ve ekibi ile hikayesi olan tasarımlar yaratmaktadır. Bu tasarımları siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktan keyif alıyoruz. Derdimiz ticaret değil çokta anlamayız zaten. Bizim amacımız  insanların yüzünde bir tebessüme sebep olabilmektir. Sürekli olarak çalışıyoruz, verdiğimiz hizmeti çok daha üst seviyelere çıkartıyoruz. E-Ticarete yeni bir soluk, yeni bir enerji katıyoruz. Sayısı her geçen gün artan alt bayilerimiz ile kocaman bir aile olduk. 

Sizi Seviyoruz

Yaşıyoruz bizi, bu ülkenin ve tüm dünyanın insanlarının duygularına tercuman olmak istiyoruz. Çıkarttığımız tasarımları tüm satmak ve bu satışlardan yeni istihdamlar sağlamak istiyoruz. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz; Eğer bu sayfaya girip buraya kadar okuduysan muhtemelen bizleri sevmişsindir. Bizde sizi seviyoruz. "Kuponkodusevgi" kuponu ile tüm ürünlerde geçerli tek seferlik kullanabileceğin 10TL artık sizindir. Bu arada alt bayilik hakkında bilgi almak isterseniz, +905315425877 No'lu telefon numarasına Whatsapp üzerinden yazarak iletişime geçebilirsiniz. Sevgiyle Kalın!

İsim Değişikliği

Yıllardır eniyitrend.com üzerinden siz değerli müşterilerimize farklı ürün kategorilerinde hizmet veriyoruz. Fakat bu isim üzerinden tek bir sektöre yönelemedik. Bu nedenle ismimizi "Diff T-Shirt" yaparak sadece tekstil sektöründe hizmet verme kararı aldık. Diff: İngilizce "Different" yani "Farklı" kelimesinin kısaltılmışıdır. Bu ismi çok aramadık. Çünkü tasarımlarımız ile fark yaratmak için adeta 24 saat çalışıyoruz.