Teslimat ve İade Sistemimiz Nasıl Çalışıyor?

diff tshirt teslimat ve iade politikası

Her gün difftshirt.com ve pazaryerlerinden gelen siparişlerimiz stoklarımızdan düşüyor. Ve aynı anda sonrasında operasyon bölümümüze iletiliyor. Vermiş olduğunuz siparişe göre baskılı bir ürün ise atölyemize anında gidiyor ve üretime giriyor. Baskı bittikten sonra anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarından müsait olanı ile hızlı gönderi yapılıyor.  

Satın almış olduğunuz ürün baskılı ürün yada üretime ihtiyacı ürün değilse siparişiniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Bulunduğunuz konuma göre 2-3 gün içerisinde sizlere ulaşmaktadır. 

Bayi Siparişleri Nasıl Kargolanır?

Bayiler kendi web sitelerinden ya da pazaryerlerinden aldıkları siparişleri bizim sitemize gelerek bayi özel fiyatları ile müşterilerinin adresine sipariş geçerler. Bizde bu siparişi alırız ve üretime başlarız. Üretim bittikten sonra müsait olan çalıştığımız bir kargo firmaları ile direkt olarak sizin müşteri adresinize sizin şirket bilgileriniz ile kargolanır. Müşterilerinize kesinlikle bizim firma ismimiz gitmez. Ya da kutu, kargo poşetinde marka ismimiz yer almaz. Müşteri kargonun tamamen sizden geldiğini bilir. Ve müşteri sürekli olarak sizler ile iletişim kurar. 

Değerli Müşterilerimiz Nasıl İade Oluşturabilir?

Öncelikle şundan bahsetmeliyiz ki hiç bir koşul olmadan siparişlerinizi iade edebilirsiniz. Kargoya vermiş olduğunuz ürün bize ulaştığı anda iadeniz sistem tarafından otomatik olarak onaylanır. Ve siparişinize ödediğiniz ücret size o anda iade edilir. Bankanıza bağlı olarak ücretin size yansıması 1 ile 7 iş günü arasında sürebilir. Peki iadenizi nasıl oluşturacaksınız? Web sitemizin en altında bulabileceğiniz ya da buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz. Bir iade formumuz bulunmaktadır. Bu formu doldurduğunuzda sizinle iletişime geçiyoruz. Ve iadenizi kabul ediyoruz. İşte bu kadar basit. Şunu belirtmeliyiz ki ürünlerimizde değişim hakkınız bulunmamaktadır. Operasyon yükümüzü çok fazla artırdığı için artık değişim kabul edemiyoruz.

Bayiler Nasıl İade Oluşturur?

Bayilerimiz iade taleplerini müşterilerimiz gibi oluşturabilirler. Operasyon sürecini en başından anlatmaya başlayalım. Öncelikle sizin müşteriniz sizin sitenizden bir iade talebi oluşturur. Siz bu iade için müşteri ile iletişime geçersiniz ve neden iade etmek istediğini öğrenirsiniz. Her ne olursa olsun üründe bir zarar görme durumu yok ise iadeyi kabul etmelisiniz. İadeyi kabul ettikten sonra PTT Kargo ile Kayışdağı Mah. Uslu Cad. Güler Sok. No: 41A - Ataşehir/İstanbul adresine kargolamasını istemelisiniz. Kargonun üzerinde mutlaka sizin firma isminizin yazdığı bir not olmalı. Aynı sırada siz müşteri ile iletişimi kaybetmeden kargolanıp kargolanmadığını öğrenmelisiniz. Müşteriniz kargoyu çıktığında takip numarasını size belirtmeli. Tüm bu operasyon aşamalarından sonra sizde bize bizden vermiş olduğunuz siparişin kodunu ile kargo takip numarasını iletmelisiniz. Kargo bize ulaştığında iadeniz onaylanır. Ve ücreti size iade edilir.  Bankanıza bağlı olarak 1-7 iş gününde hesabınıza iade ücreti yansır. NOT: Tüm iade nakliye ücretleri değerli müşterilerimiz ve bayilerimize aittir.