Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları aşamadığımız için işimize son vermenin üzüntüsü içerisindeyiz. Bugüne kadar teveccüh göstererek bizlerden sipariş veren tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler.

10.01.2022

Firmalara Özel Baskı Çözümleri

Merhabalar, bu yazımızda sizlere firmalara özel baskı çözümleri ve fiyatlarımızdan bahsedeceğiz.

Devamı
30.12.2021

Toptan Tişört Fiyatları

Toptan tişört ve baskı fiyatlarımızı belirten güncel tablomuz içeriğimizdedir. Fiyatlarımız günlük olarak güncellenmektedir. En doğru nihai fiyat için bize ulaşınız.

Devamı
30.12.2021

Şirket Kurmadan Sanal Pos İle Ödeme Alabilir Miyim?

Yazıya başlamadan direk cevabı verelim: Evet alabilirsiniz. Nasıl olduğunu ve detayları yazımızın devamında anlatacağız.

Devamı
30.12.2021

Ücretsiz E-Ticaret Yazılımı

Ücretsiz Eticaret Yazılımı Nasıl Olur?


Ücretsiz eticaret yazılımı aslında tüm firmaların yaptığından farklı bir şey değil. Eğer bu yazıya eticareti araştırarak geldiyseniz Ticimax ve İdeasoft gibi firmaları görmüş paket fiyatlarını incelemişsinizdir. Onların yaptığı ile farklı bir şey yapmıyoruz. Bir yazılımımız var. Bu yazılım Opencart üzerine kurulmuş bir yazılım. Siz bir alan adı alıyorsunuz, bizim sunucumuza yönlendiriyorsunuz. Bizde sunucumuzda kendi sitemizi sizin sitenize clonluyoruz. Fakat bunu yaparken yep yeni bir yazılım olması ve her şeyin sizin adınıza olması için sizin göremediğiniz arka tarafta bir yazılımımız daha var. O yazılımın içinden geçiriyoruz ve sizlere tertemiz bir yazılım sunuyoruz. Her şeyi ile tamamen size özel bir site düşünün tam yetki ile donatılmış. Sınırsız kategori açabiliyorsunuz, sınırsız ürün yükleyebiliyorsunuz, info@siteadı.com gibi mail adresinden sınırsız açabiliyorsunuz. 


Devamı