Üye olan herkese tüm alışverişlerde geçerli 20 TL Hediye. Üstelik Kargo Ücretsiz. 30 Gün koşulsuz kolay iade ve tüm kredi kartlarına taksit imkanı. Kupon kodu: "üye20"

Firmalara Özel Baskı Çözümleri - Fiyat Nedir?

Aktif olarak faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların, özel baskı çözümlerine ihtiyaç duyduğu aşikardır. Firmanız için, çalışmakta olduğunuz kurum için yada bir okul için tişört, sweatshirt gibi baskılı ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ihtiyaç doğduğu andan itibaren tüm ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Kendi üretimimiz olan tshirt, sweatshirt gibi ürünlerimize tamamen bitkisel özlerden oluşan boyaları kullanarak dijital baskılar yapmaktayız. Tecrübemiz, profesyonel ekbimiz sizlerin her zaman yanında olarak olabilecek en kısa sürede ürünler üretilerek kullanıma sunulur. 

Toptan Tişört Baskı Fiyatları Nedir?

Totpan tişört baskı fiyatları istediğiniz kumaşa göre değişkenlik göstermektedir. Ama şunu belirtmeliyiz ki piyasanın en kaliteli işini en uygun fiyata yapan firmayız. Evet bu güven daha önce yapmış olduğumuz işlerden aldığımız geri dönüşlere bağlı. Aşağıda fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Nihai fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçin. Oynak kur nedeni ile sabit fiyat olmadığı için burayı güncellemekte zorlanıyoruz. Günde bir defa burada ki fiyatlar güncellenmektedir.

%100 Pamuk Penye 1. Kalite tişört - 45 TL - Baskı Fiyatı: 20 TL Toplam: 66 TL  

%100 Pamuk Penye 150 gr/m kalite tişört - 40 TL - Baskı Fiyatı: 20 TL Toplam: 61 TL  

*Güncelleme tarihi: 10.01.2022 13:07

Örnek Baskı - HerbelifeYorumlar: 0

Yorum yok.

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.*